icon-landkaart@2x-(1).pngKies andere regio

Antwerpen

Opleiding, instroom en toeleiding 

Constructiv werkt hard aan het verbeteren van de instroom van werknemers in de bouwsector en het op peil houden van hun competenties. De sector streeft immers naar duurzame tewerktstelling! Zo staan onze adviseurs op het terrein in voor:
  • de promotie van de bouwsector en de bouwberoepen bij jongeren en werkzoekenden
  • de begeleiding van jongeren en werkzoekenden naar een duurzame job in de bouw
  • de ondersteuning van bouwbedrijven en hun werknemers m.b.t. hun competentie- en loopbaanbeheer

Welzijn op het werk

Constructiv waakt over het welzijn en de veiligheid op bouwplaatsen. Dagelijks zijn wij actief op het terrein. Ons team van adviseurs:
  • bezoekt bouwbedrijven om hen te ondersteunen bij hun dynamisch preventiebeleid gaat langs op bouwplaatsen en verstrekt er aangepaste adviezen en tips op het vlak van welzijn en veiligheid
  • organiseert gerichte sensibiliseringscampagnes over specifieke thema's

Theodoor Van Rijswijckplaats 8,
bus 4

2000 Antwerpen

Tel: 03/224 78 10 
Fax: 03/224 78 19 
ant@constructiv.be

Openingsuren: elke werkdag van 08:00 - 17:00

Contactpersonen
De partners in Talentenwerf ( Provincie Antwerpen Stad Antwerpen VDAB en Constructiv) hebben hun engagement om meer leerplekken voor de bouw te creëren vorige maand hernieuwd.

Lees meer over de projecten Oosterweelwerf Linkeroever & Zwijndrecht.

De bovenstaande dienstverlening wordt dag na dag gerealiseerd door de verschillende leden van ons team. Onderstaand vindt u per actiedomein de contactgegevens van onze medewerkers terug

Frank Van Dessel

frank.vandessel@constructiv.be

03 224 78 11

Carine Smeets

carine.smeets@constructiv.be

03 224 78 12

Daniël De Meyer

daniel.demeyer@constructiv.be

03 206 78 66

Danny Van Hout

danny.vanhout@constructiv.be

03 206 78 68

Elke Van Bael

elke.vanbael@constructiv.be

03 224 78 06

Erik De Ridder

erik.deridder@constructiv.be

03 224 78 13

Jan Jackers

jan.jackers@constructiv.be

03 224 78 12

Koen Bruininkx

koen.bruininkx@constructiv.be

03 224 78 04

Marc Schevelenbos

marc.schevelenbos@constructiv.be

03 206 78 67

Michiel Pollet

michiel.pollet@constructiv.be

03 206 78 63

Wim Borgonjon

wim.borgonjon@constructiv.be

03 224 78 07

Dieter Carré

dieter.carre@talentenwerf.be

03 224 78 02

Erik Gijsels

erik.gijsels@talentenwerf.be

03 224 78 15

Lore Hendrickx

lore.hendrickx@constructiv.be

03 224 78 14

Margriet Vanroy

margriet.vanroy@constructiv.be

03 206 78 65

Sonja Vansevenant

sonja.vansevenant@constructiv.be

03 224 78 10