icon-landkaart@2x.pngKies andere regio

Henegouwen

Opleiding, instroom en toeleiding

Constructiv werkt hard aan het verbeteren van de instroom van werknemers in de bouwsector en het op peil houden van hun competenties. De sector streeft immers naar duurzame tewerktstelling! Zo staan onze adviseurs op het terrein in voor:
  • de promotie van de bouwsector en de bouwberoepen bij jongeren en werkzoekenden
  • de begeleiding van jongeren en werkzoekenden naar een duurzame job in de bouw
  • de ondersteuning van bouwbedrijven en hun werknemers m.b.t. hun competentie- en loopbaanbeheer

Welzijn op het werk

Constructiv waakt over het welzijn en de veiligheid op bouwplaatsen. Dagelijks zijn wij actief op het terrein. Ons team van adviseurs:
  • bezoekt bouwbedrijven om hen te ondersteunen bij hun dynamisch preventiebeleid gaat langs op bouwplaatsen en verstrekt er aangepaste adviezen en tips op het vlak van welzijn en veiligheid
  • organiseert gerichte sensibiliseringscampagnes over specifieke thema's

Rue des trois Planches 8

7060 Soignies

Tel: 067/49 32 00 
Fax: 067/49 32 09 
ht@constructiv.be

Openingsuren: elke werkdag van 08:00 - 17:00

Contactpersonen

Constructiv-scan

Constructiv biedt adviesverlening aan op maat van uw bouwbedrijf en met behulp van de Constructiv-scan kunt u uw bouwbedrijf op basis van zes verschillende parameters vergelijken met andere bouwbedrijven. 

Bent u benieuwd wat een dergelijke analyse zou opleveren voor uw bouwbedrijf?

Maak dan een afspraak met uw Constructiv-adviseur! 

De bovenstaande dienstverlening wordt dag na dag gerealiseerd door de verschillende leden van ons team. Onderstaand vindt u per actiedomein de contactgegevens van onze medewerkers terug

Christian Helas

christian.helas@constructiv.be

067 49 32 01

Blaise Bertrand

blaise.bertrand@constructiv.be

067 49 32 08

Céline Navez

celine.navez@constructiv.be

067 49 32 05

Christelle Mercier

christelle.mercier@constructiv.be

067 49 32 04

Guy Laidoum

guy.laidoum@constructiv.be

067 49 34 31

Guy Leriche

guy.leriche@constructiv.be

067 49 34 32

Ken Brochier

ken.brochier@constructiv.be

067 49 32 07

Michaël Mertens

michael.mertens@constructiv.be

067 49 32 06

Virginie Sadin

virginie.sadin@constructiv.be

067 49 32 02

Anne-Sophie Deschamps

annesophie.deschamps@constructiv.be

067 49 34 33

Philippe Jeanbaptiste

philippe.jeanbaptiste@constructiv.be

067 49 32 00