icon-landkaart@2x.pngKies andere regio

Henegouwen

Opleiding, instroom en toeleiding

Constructiv werkt hard aan het verbeteren van de instroom van werknemers in de bouwsector en het op peil houden van hun competenties. De sector streeft immers naar duurzame tewerktstelling! Zo staan onze adviseurs op het terrein in voor:
  • de promotie van de bouwsector en de bouwberoepen bij jongeren en werkzoekenden
  • de begeleiding van jongeren en werkzoekenden naar een duurzame job in de bouw
  • de ondersteuning van bouwbedrijven en hun werknemers m.b.t. hun competentie- en loopbaanbeheer

Welzijn op het werk

Constructiv waakt over het welzijn en de veiligheid op bouwplaatsen. Dagelijks zijn wij actief op het terrein. Ons team van adviseurs:
  • bezoekt bouwbedrijven om hen te ondersteunen bij hun dynamisch preventiebeleid gaat langs op bouwplaatsen en verstrekt er aangepaste adviezen en tips op het vlak van welzijn en veiligheid
  • organiseert gerichte sensibiliseringscampagnes over specifieke thema's

Boulevard André Delvaux, 15/3-3

7000 Mons

Tel: 065/39 47 90
Fax: 065/39 47 99 
ht@constructiv.be

Openingsuren: elke werkdag van 08:00 - 17:00

Contactpersonen

Maak gebruik van de winterperiode om uw arbeiders van PC 124 GRATIS op te leiden

In samenwerking met de Confederatie Bouw, Construfutur en het provinciaal comité voor de bevordering van de arbeid biedt Constructiv gratis opleidingsdagen over veiligheidsaspecten aan.

Tijdens deze dagen zal Constructiv uw werknemers nuttige informatie aanreiken en hen motiveren om de juiste gedragingen te stellen om ongevallen te voorkomen en te vermijden.
Meer info

Interesse? Schrijf u snel in, want het aantal plaats is beperkt!
U kunt ons uiteraard ook contacteren voor meer informatie.

De bovenstaande dienstverlening wordt dag na dag gerealiseerd door de verschillende leden van ons team. Onderstaand vindt u per actiedomein de contactgegevens van onze medewerkers terug

Christian Helas

christian.helas@constructiv.be

065 39 47 91

Blaise Bertrand

blaise.bertrand@constructiv.be

065 32 05 33

Céline Navez

celine.navez@constructiv.be

065 39 47 95

Christelle Mercier

christelle.mercier@constructiv.be

065 39 47 94

Guy Laidoum

guy.laidoum@constructiv.be

065 32 05 31

Ken Brochier

ken.brochier@constructiv.be

065 39 47 97

Michaël Mertens

michael.mertens@constructiv.be

065 39 47 96

Pierre Bachurz

pierre.bachurz@constructiv.be

065 32 05 32

Virginie Sadin

virginie.sadin@constructiv.be

065 39 47 92

Xavier Maes

xavier.maes@constructiv.be

065 39 47 93

Anne-Sophie Deschamps

annesophie.deschamps@constructiv.be

065 39 47 98

Philippe Jeanbaptiste

philippe.jeanbaptiste@constructiv.be

065 39 47 90