Opleiding en toeleiding

Constructiv werkt hard aan het verbeteren van de instroom van werknemers in de bouwsector en het op peil houden van hun competenties. De sector streeft immers naar duurzame tewerktstelling! Zo staan onze adviseurs op het terrein in voor:
  • de promotie van de bouwsector en de bouwberoepen bij jongeren en werkzoekenden
  • de begeleiding van jongeren en werkzoekenden naar een duurzame job in de bouw
  • de ondersteuning van bouwbedrijven en hun werknemers m.b.t. hun competentie- en loopbaanbeheer

Welzijn op het werk

Constructiv waakt over het welzijn en de veiligheid op bouwplaatsen. Dagelijks zijn wij actief op het terrein. Ons team van adviseurs:
  • bezoekt bouwbedrijven om hen te ondersteunen bij hun dynamisch preventiebeleid gaat langs op bouwplaatsen en verstrekt er aangepaste adviezen en tips op het vlak van welzijn en veiligheid
  • organiseert gerichte sensibiliseringscampagnes over specifieke thema's

Galerie de la Sauvenière 5 
4000 Luik

Tel: 04/221 56 60 
Fax: 04/221 56 67 
lg@constructiv.be

Openingsuren: elke werkdag van 08:00 - 17:00

Contactpersonen

Building Heroes 2018 (enkel in het Frans)

Le secteur de la construction part à la conquête des jeunes !
Building Heroes a eu lieu le 19 et 20 avril à Court-Saint-Etienne afin de sensibiliser les jeunes aux métiers de la Construction. 

Revivez les bons moments de Building Heroes 2018 en Brabant Wallon et regardez le vidéo !

De bovenstaande dienstverlening wordt dag na dag gerealiseerd door de verschillende leden van ons team. Onderstaand vindt u per actiedomein de contactgegevens van onze medewerkers terug

Jacques Piette

jacques.piette@constructiv.be

04 221 56 61

Alexandra Kanlis

alexandra.kanlis@constructiv.be

04 221 56 66

Edgar Krings

edgar.krings@constructiv.be

04 221 56 72

Jacqueline Hubert

Jacqueline.Hubert@constructiv.be

04 221 56 74

Jean-Luc Saey

Jean-Luc.Saey@constructiv.be

04 221 56 62

Lino Scenna

lino.scenna@constructiv.be

04 221 56 73

Mélanie Paclet

melanie.paclet@constructiv.be

04 221 56 65

Patrick Vandermoeten

patrick.vandermoeten@constructiv.be

04 221 56 64

Sylvie Teller

sylvie.teller@constructiv.be

04 221 56 63

Chantal Mens

chantal.mens@constructiv.be

04 221 56 60

Christelle Smekens

christelle.smekens@constructiv.be

04 221 56 70