Opleiding en toeleiding

Constructiv werkt hard aan het verbeteren van de instroom van werknemers in de bouwsector en het op peil houden van hun competenties. De sector streeft immers naar duurzame tewerktstelling! Zo staan onze adviseurs op het terrein in voor:
  • de promotie van de bouwsector en de bouwberoepen bij jongeren en werkzoekenden
  • de begeleiding van jongeren en werkzoekenden naar een duurzame job in de bouw
  • de ondersteuning van bouwbedrijven en hun werknemers m.b.t. hun competentie- en loopbaanbeheer

Welzijn op het werk

Constructiv waakt over het welzijn en de veiligheid op bouwplaatsen. Dagelijks zijn wij actief op het terrein. Ons team van adviseurs:
  • bezoekt bouwbedrijven om hen te ondersteunen bij hun dynamisch preventiebeleid gaat langs op bouwplaatsen en verstrekt er aangepaste adviezen en tips op het vlak van welzijn en veiligheid
  • organiseert gerichte sensibiliseringscampagnes over specifieke thema's

Avenue Prince de Liège 91 bte 4 
5100 Jambes

Tel: 081/24 03 40 
Fax: 081/24 03 48 
bnl@constructiv.be

Openingsuren: elke werkdag van 08:00 - 17:00

Contactpersonen
ATELIERS SECURITE (enkel in het Frans)

Constructiv organiseert, in samenwerking met la Chambre de la Construction de Liège, de Confederatie Bouw van Verviers en Construtec, enkele dagen met praktische workshops rond veiligheidsthema's om arbeiders te sensibiliseren en zo bij te dragen tot het terugdringen van arbeidsongevallen.

Deze workshops zullen enkel in het Frans worden gegeven.

De bovenstaande dienstverlening wordt dag na dag gerealiseerd door de verschillende leden van ons team. Onderstaand vindt u per actiedomein de contactgegevens van onze medewerkers terug

Patrick Splingaire

patrick.splingaire@constructiv.be

081 24 03 43

Alain Lefevere

alain.lefevere@constructiv.be

081 24 03 42

Annie Closset

annie.closset@constructiv.be

081 24 03 44

Luc Marlet

luc.marlet@constructiv.be

081 24 03 45

Pascal Wery

pascal.wery@constructiv.be

081 24 03 49

Philippe Becker

philippe.becker@constructiv.be

081 24 03 41

Pierre-Yves Defosse

pierreyves.defosse@constructiv.be

081 24 03 46

Jhezabel Fravezzi

jhezabel.fravezzi@constructiv.be

081 24 03 40