icon-landkaart@2x.pngKies andere regio

Oost-Vlaanderen

Opleiding, instroom en toeleiding

Constructiv werkt hard aan het verbeteren van de instroom van werknemers in de bouwsector en het op peil houden van hun competenties. De sector streeft immers naar duurzame tewerktstelling! Zo staan onze adviseurs op het terrein in voor:
  • de promotie van de bouwsector en de bouwberoepen bij jongeren en werkzoekenden
  • de begeleiding van jongeren en werkzoekenden naar een duurzame job in de bouw
  • de ondersteuning van bouwbedrijven en hun werknemers m.b.t. hun competentie- en loopbaanbeheer

Welzijn op het werk

Constructiv waakt over het welzijn en de veiligheid op bouwplaatsen. Dagelijks zijn wij actief op het terrein. Ons team van adviseurs:
  • bezoekt bouwbedrijven om hen te ondersteunen bij hun dynamisch preventiebeleid gaat langs op bouwplaatsen en verstrekt er aangepaste adviezen en tips op het vlak van welzijn en veiligheid
  • organiseert gerichte sensibiliseringscampagnes over specifieke thema's

Tramstraat 59

9052 Zwijnaarde

Tel: 09/338 55 10

Fax: 09/338 55 19

ovl@constructiv.be

Openingsuren: elke werkdag van 08:00 - 17:00

Contactpersonen
Plan uw opleidingsdag op maat! 

Wenst u als bedrijf verder te gaan dan het klassieke opleidingsaabod, dan kan u met sectorale financiering ook uw opleidingsdag op maat samenstellen. Ontdek hoe u dit voor uw eigen bedrijf vorm kan geven !

De bovenstaande dienstverlening wordt dag na dag gerealiseerd door de verschillende leden van ons team. Onderstaand vindt u per actiedomein de contactgegevens van onze medewerkers terug

Geert Gille

geert.gille@constructiv.be

09 338 55 14

Danny Van Overmeire

danny.vanovermeire@constructiv.be

09 338 55 03

Dimitri Slagmulder

dimitri.slagmulder@constructiv.be

09 338 55 18

Françoise Lecompte

francoise.lecompte@constructiv.be

09 338 55 05

Hans Van Wolvelaer

hans.vanwolvelaer@constructiv.be

0471 36 98 87

Ilse Callebaut

ilse.callebaut@constructiv.be

09 338 55 13

Jolien Van Rysselberghe

jolien.vanrysselberghe@constructiv.be

09 338 55 09

Kenneth Goedertier

kenneth.goedertier@constructiv.be

09 338 55 17

Niels Vanthourenhout

niels.vanthourenhout@constructiv.be

09 338 55 15

Soen Bauters

bauters.soen@constructiv.be

0470 21 10 68

Sonia Hasni

sonia.hasni@constructiv.be

09 338 55 10

Stephaan Dhont

stephaan.dhont@constructiv.be

09 338 55 02

Stefaan Debosschere

stefaan.debosschere@constructiv.be

+32 9 338 55 12

Ann Steenhuyse

ann.steenhuyse@constructiv.be

09 338 55 11

Evelyn Van Burm

evelyn.vanburm@constructiv.be

09 338 55 11

Lotte De Droogh

lottededroogh@constructiv.be

09 338 55 01