{% if(ViewMode == "livesite"){ %} {% }
icon-landkaart@2x.pngKies andere regio

Henegouwen

Opleiding, instroom en toeleiding

Constructiv werkt hard aan het verbeteren van de instroom van werknemers in de bouwsector en het op peil houden van hun competenties. De sector streeft immers naar duurzame tewerktstelling! Zo staan onze adviseurs op het terrein in voor:
  • de promotie van de bouwsector en de bouwberoepen bij jongeren en werkzoekenden
  • de begeleiding van jongeren en werkzoekenden naar een duurzame job in de bouw
  • de ondersteuning van bouwbedrijven en hun werknemers m.b.t. hun competentie- en loopbaanbeheer

Welzijn op het werk

Constructiv waakt over het welzijn en de veiligheid op bouwplaatsen. Dagelijks zijn wij actief op het terrein. Ons team van adviseurs:
  • bezoekt bouwbedrijven om hen te ondersteunen bij hun dynamisch preventiebeleid gaat langs op bouwplaatsen en verstrekt er aangepaste adviezen en tips op het vlak van welzijn en veiligheid
  • organiseert gerichte sensibiliseringscampagnes over specifieke thema's

Boulevard André Delvaux, 15/3-3

7000 Mons

Tel: 065/39 47 90
Fax: 065/39 47 99 
ht@constructiv.be

Openingsuren: elke werkdag van 08:00 - 17:00

Contactpersonen

Meester-mentortraject

Grijp de kans om je kennis te verbeteren dankzij het Meester-mentortraject (MMT), de sectorale formule waarmee alle bouwvakkers die dat willen, hun kennis en competenties kunnen verbeteren via een in-company opleidingsprogramma van 80 tot 180 uur over een periode van 12 maanden.
 

Contacteer ons voor meer informatie!

De bovenstaande dienstverlening wordt dag na dag gerealiseerd door de verschillende leden van ons team. Onderstaand vindt u per actiedomein de contactgegevens van onze medewerkers terug

Christian Helas

christian.helas@constructiv.be

065 39 47 91

Alain Lefevere

alain.lefevere@constructiv.be

065 39 47 94

Blaise Bertrand

blaise.bertrand@constructiv.be

065 32 05 33

Céline Navez

celine.navez@constructiv.be

065 39 47 95

Guy Laidoum

guy.laidoum@constructiv.be

065 32 05 31

Ken Brochier

ken.brochier@constructiv.be

065 39 47 97

Michaël Mertens

michael.mertens@constructiv.be

065 39 47 96

Pierre Bachurz

pierre.bachurz@constructiv.be

065 32 05 32

Virginie Sadin

virginie.sadin@constructiv.be

065 39 47 92

Xavier Maes

xavier.maes@constructiv.be

065 39 47 93

Anne-Sophie Deschamps

annesophie.deschamps@constructiv.be

065 39 47 98

Philippe Jeanbaptiste

philippe.jeanbaptiste@constructiv.be

065 39 47 90