• ConstruBadge
  • Voordelen en ondersteuning
  • Voordelen arbeider
  • Opleiding
  • Welzijn
  • Publicaties
  • Corona
  • FAQ

Opleiding, instroom en toeleiding

Constructiv werkt hard aan het verbeteren van de instroom van werknemers in de bouwsector en het op peil houden van hun competenties. De sector streeft immers naar duurzame tewerktstelling! Zo staan onze adviseurs op het terrein in voor:
  • de promotie van de bouwsector en de bouwberoepen bij jongeren en werkzoekenden
  • de begeleiding van jongeren en werkzoekenden naar een duurzame job in de bouw
  • de ondersteuning van bouwbedrijven en hun werknemers m.b.t. hun competentie- en loopbaanbeheer

Welzijn op het werk

Constructiv waakt over het welzijn en de veiligheid op bouwplaatsen. Dagelijks zijn wij actief op het terrein. Ons team van adviseurs:
  • bezoekt bouwbedrijven om hen te ondersteunen bij hun dynamisch preventiebeleid gaat langs op bouwplaatsen en verstrekt er aangepaste adviezen en tips op het vlak van welzijn en veiligheid
  • organiseert gerichte sensibiliseringscampagnes over specifieke thema's

Bouwcampus
Wetenschapspark 33
3590 Diepenbeek

Tel: 011/30 12 40 
Fax: 011/22 63 19 
lim@constructiv.be

Openingsuren: elke werkdag van 08:00 - 17:00

Contactpersonen

Innovatieve workshops voor leerlingen uit bouwafdelingen: Bouwskills 2.2


Dinsdag 24 mei j.l. organiseerde Constructiv in samenwerking met RTC Limburg en meer dan 10 andere partners Bouwskills 2.2! De bouwcampus in Diepenbeek werd ingenomen door meer dan 160 leerlingen uit de derde graad van de Limburgse bouwscholen die kennis konden maken met de bouw door tal van innovatieve hands-on workshops zoals spuittechnieken, besturen torenkraan met simulator, AR, VR, betonproeven, besturing drones, ….

Bekijk snel de reportage die TV Limburg maakte!

en het fotoalbum op onze Facebookpagina
‚Äč


Dit evenement maakt deel uit van de campagne De Bouw kijkt Verder. De campagne wil aantonen dat de bouw een moderne en toekomstgerichte sector is met een enorm maatschappelijk belang. De bouw biedt garantie op een boeiende loopbaan, werkzekerheid en een aantrekkelijk statuut. Concreet wil de sector hiermee 100.000 nieuwe werknemers aantrekken in de komende 5 jaar.

De bovenstaande dienstverlening wordt dag na dag gerealiseerd door de verschillende leden van ons team. Onderstaand vindt u per actiedomein de contactgegevens van onze medewerkers terug

Monique Hens

monique.hens@constructiv.be

011 30 12 43

Davy Geerinckx

davy.geerinckx@constructiv.be

011 30 12 47

Heidi Janssens

heidi.janssens@constructiv.be

011 30 12 42

Lien Carolus

lien.carolus@constructiv.be

011 30 1245

Marc Vandormael

Marc.vandormael@constructiv.be

011 30 12 46

Marianne Eikenaar

marianne.eikenaar@constructiv.be

011 30 12 44

Christelle Jacobs

christelle.jacobs@constructiv.be

011 30 12 48

Veerle Daelmans

veerle.daelmans@constructiv.be

011 30 12 40