• ConstruBadge
  • Voordelen en ondersteuning
  • Voordelen arbeider
  • Opleiding
  • Welzijn
  • Publicaties
  • FAQ
  • Corona
icon-landkaart@2x.pngKies andere regio

West-Vlaanderen

Opleiding, instroom en toeleiding

Constructiv werkt hard aan het verbeteren van de instroom van werknemers in de bouwsector en het op peil houden van hun competenties. De sector streeft immers naar duurzame tewerktstelling! Zo staan onze adviseurs op het terrein in voor:
  • de promotie van de bouwsector en de bouwberoepen bij jongeren en werkzoekenden
  • de begeleiding van jongeren en werkzoekenden naar een duurzame job in de bouw
  • de ondersteuning van bouwbedrijven en hun werknemers m.b.t. hun competentie- en loopbaanbeheer

Welzijn op het werk

Constructiv waakt over het welzijn en de veiligheid op bouwplaatsen. Dagelijks zijn wij actief op het terrein. Ons team van adviseurs:
  • bezoekt bouwbedrijven om hen te ondersteunen bij hun dynamisch preventiebeleid gaat langs op bouwplaatsen en verstrekt er aangepaste adviezen en tips op het vlak van welzijn en veiligheid
  • organiseert gerichte sensibiliseringscampagnes over specifieke thema's

Kortrijksestraat 389 B 
8500 Kortrijk

Tel: 056/24 55 40 
Fax: 056/24 55 45 
wvl@constructiv.be

Openingsuren: elke werkdag van 08:00 - 17:00

Contactpersonen

Te land, te water en in de lucht  

100 minuten door mobiliteit: wat betekent dit voor onze (bouw)toekomst? 

Gisteravond ging ons colloquium door en bekeken we samen met u de mogelijkheden van vervoer via water, weg, fiets en lucht. Onze sprekers gaven visionaire, creatieve & praktische triggers en insteken mee, die rekening houden met de bouwpraktijk. 

Dank u voor uw aanwezigheid! Kon u er helaas niet bij zijn?  Lees dan snel onze magazine met de tussenkomsten van alle sprekers!

Bekijk de foto's via onze Facebookpagina!

De bovenstaande dienstverlening wordt dag na dag gerealiseerd door de verschillende leden van ons team. Onderstaand vindt u per actiedomein de contactgegevens van onze medewerkers terug

Tatjana Samaey

tatjana.samaey@constructiv.be

056 24 55 43

Eline Deprez

eline.deprez@constructiv.be

056 36 60 52

Filip Verbeke

filip.verbeke@constructiv.be

056 36 60 54

Inge Moerman

inge.moerman@constructiv.be

056 24 55 49

Kathy Maddens

kathy.maddens@constructiv.be

056 24 55 47

Leslie De Brakeleer

leslie.debrakeleer@constructiv.be

056 24 55 48

Rudy Rommens

rudy.rommens@constructiv.be

056 36 60 53

Stefaan Vermeulen

stefaan.vermeulen@constructiv.be

056 24 55 44

Tim Lefever

tim.lefever@constructiv.be

056 36 60 51

Kathy Surinx

kathy.surinx@constructiv.be

056 24 55 41

Kirsten Labiau

kirsten.labiau@constructiv.be

056 24 55 40

Muriel Declercq

muriel.declercq@constructiv.be

056 24 55 40